İzmir Vestel Servisi

Yerinde Hizmet Veriyoruz

Vestel İzmir merkez servisi çağrı merkezi telefon numaramız:

0232 442 0 222

Çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve diğer küçük ev aletleri için İzmir'in başlıca bölgelerinden Buca, Bornova, Karabağlar, Karşıyaka, Menemen, Çiğli'ye cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 

Vestel çamaşır makinanız mı bozuldu? Program mı almıyor? Arayın uzman ekiplerimiz tarafından dilerseniz aynı gün içinde veya müsait olduğunuz zamanda gelip evinizde, gözlerinizin önünde tamir edelim. 

Vestel teknik servis ekibi çağrı merkezimizi aradığınızda yaşadığınız sorunun nereden kaynaklandığını sizlere telefonda söyleyecek, evinize tamire geldiğinde ise yedek parça ile kısa sürede makinanızı eski haline çevirecektir.

 

Vestel bulaşık makinası ve buzdolabında yaşadığınız teknik sorunları yetenekli ekiplerimizin tecrübesi ile hızlıca çözülecektir. 

 

Vestel Karabağlar teknik servis hizmetini Karabağlar gezici ekibimize, Vestel Bornova teknik servis hizmetini Bornova'da gün içinde müşterilerimize hizmet veren ekiplerimize direk olarak yönlendiriyoruz.

 

Ayrıca Regal çamaşır makinesi, Regal bulaşık makinesi ve Regal buzdolabı içinde şikayet ve teknik destek talebinde bulunacağınız telefon numaramız 0232 442 0 222

 

En Hesaplı Hizmeti Veriyoruz

 

Nasıl mı yapıyoruz? Makinanızı yerinde tamir ediyoruz. Zamandan ve yoldan kazanıyoruz. Karşılığında sizlere rakiplerimizden daha ekonomik teklifler sunuyoruz.