İzmir Vestel Teknik Servis

Çağrı Merkezi (7 Gün 24 saat)

0232 442 0 222

Vestel'de 1 numarayız!

Vestel İzmir servisi bozulmuş veya programlanması gereken Vestel bulaşık makinesi, Vestel çamaşır makinesi, Vestel buzdolabı ve diğer Vestel ev aletlerini evinizde tamir ediyor. Böylece günlerce makinenizin tamirden gelmesini beklemiyorsunuz. Sorunu evinizde, gün içinde çözüyoruz. Biz Vestel teknik servisi olarak İzmir'de 1 numarayız.

 

Aşağıda belirttiğimiz Vestel çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız durumunda gün içinde uzman teknik ebimizi adresinize yönlendirebiliriz. Teknik servis ihtiyacı olan Vestel cihazınızı bir kaç saat içerisinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar ile birlikte 1 yıl garanti veriyoruz. İzmir Vestel Servisi olarak İzmir'in Bornova, Karşıyaka, Buca, Karabağlar, Menemen, Gaziemir ilçelerine gün içi hizmet verebiliyoruz.

 

Hesaplı çözüm mü gerekiyor?

Piyasadaki en ekonomik Vestel çamaşır makinesi tamiri, Vestel bulaşık makinesi tamiri, Vestel buzdolabı ve Vestel klima servisini sizlerin hizmetine getiriyoruz.

Vestel Çağrı Merkezimizi arayın memnuniyetle ilgilenelim. 

Teknik servis verdiğimiz İzmir'in ilçeleri Alsancak, Balçova, Basmane, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Bostanlı, Buca, Çankaya, Çiğli, Evka, Gaziemir, Güzelyalı, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Kordon, Menderes, Pınarbaşı, Şirinyer, Yeşilyurt, Narlıdere, Güzelbahçe, Urla, Oyak Sitesi, Hatay,Seferihisar, Bozyaka, Atakent, Mavişehir, Göztepe, Üçyol, Esentepe, Teleferik, Narbel, Poligon, Girne, Alaybey, Şemikler, Yamanlar, Mithatpaşa, Manavkuyu, Yeşilova.