Hesaplı Servis

İzmir Karşıyaka, Bornova, Çiğli ve Menemen ilçelerine yerinde ve ekonomik teknik servis veren http://www.izmirbeyazesyaservis.com hizmetlerinden bahsetmek isterim. İzmir'in başlıca 6 bölgesinde gün içi hizmeti ayaklarınıza getiren İzmir Beyaz Eşya Servis gezici uzman ekipler kaliteli hizmeti sorun yaşadığınız çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabında ve diğer beyaz eşyalarda güler yüzlü ve hesaplı servis anlayışı ile müşterilerine sunar.

Arçelik İzmir servisi çağrı merkezi ile yaptığınız telefon görüşmesinde (0232 442 00 77), yılların verdiği tecrübeleri ile sorunun nereden, hangi parçadan kaynaklandığı ve yaklaşık olarak ne kadarlık bir maliyet ile çözüm sunulacağının bilgisini sizlere iletip, sizin için en uygun zamana göre teknik servis hizmetini adresinize yönlendiriyorlar. Belirtmekte yarar görüyorum, geç saatlere kadar çalışmaktalar.

İzmir servisi çağrı merkezi numarası, Beko servisi numarası ve Regal teknik servis acil yardım numaralarına 0232 442 00 77 nolu numarayı tuşlayarak, 4 ana markanın çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Neden hesaplı?

İzmir Arçelik teknik servisi ekipleri soruna yerinde müdahale edip, gözünüzün önünde çözüyorlar. Yani eğer cihazınızın programının resetlenmesi gerekiyorsa, bu evinizde 5 dakika da yapılıyor ve siz problemin nereden kaynaklandığını görüyor, bir daha karşılaşacak olursanız nasıl müdahale edeceğinizi öğreniyorsunuz (program resetlemeleri gibi basit işlemler için). Arıza yapan cihazınızın taşımasını ve sizi günlerce bekletmek istemiyorlar. Gelip en kısa süre içinde çözüp gidiyorlar. Böylelikle taşıma ve zaman masrafları ortadan kalkıyor ve sizlere daha ekonomik çözüm sunuyorlar.

İzmir bölgesine getirdiği kalite ile kısa zamanda tüm müşterilerinden memnuniyet geri bildirimleri alan İzmir Beyaz Eşya Servisi aşağıdaki başlıca ilçelere hizmet vermektedir.

İzmir Arçelik ve Beko Servisi olarak: İzmir Karşıyaka Arçelik ve Beko Servisi İzmir Buca Arçelik ve Beko Servisi İzmir Bornova Arçelik ve Beko Servisi İzmir Balçova Arçelik ve Beko Servisi İzmir Karabağlar Arçelik ve Beko Servisi İzmir Çiğli Arçelik ve Beko Servisi İzmir Menemen Arçelik ve Beko Servisi Regal İzmir Servisi olarak: İzmir Karşıyaka Regal Servisi İzmir Buca Regal Servisi İzmir Bornova Regal Servisi İzmir Balçova Regal Servisi İzmir Karabağlar Regal Servisi İzmir Çiğli Regal Servisi İzmir Menemen Regal Servisi Web sitesi adresi: http://www.izmirbeyazesyaservis.com Çağrı merkezi telefonu: 0232 442 00 77

İzmir Arçelik, Beko, Vestel, Regal Servisi

#izmirarçelikservisi #karabağlararçelikservisi #karabağlarbekoservisi #izmirbekoservisi #izmirregalservisi #çiğliarçelikservisi #menemenarçelikservisi #izmirbeyazeşyaservisi #izmirteknikservisi #bucaarçelikservisi #bornovaarçelikservisi #bornovaregalservisi #bornovabekoservisi #balçovaarçelikservisi #balçovaregalservisi

Son Yazılar
Arşiv
Tag
No tags yet.