Regal İzmir Servisi

Çağrı Merkezi: 0232 442 0 222

Regal Beyaz eşya kategorisinde Regal Buzdolabı, Regal Çamaşır Makinesi, Regal Bulaşık Makinesi, Regal Fırın ve Regal cihazlarınız ile yaşadığınız sorunları bize bildirin. Sizlere yardımcı olabilmek ve sorunlarınızı çözebilmek için buradayız.

İzmir Regal servisi telefon numarası 0232 442 0 222

 

Karşılaştığınız sorun ile ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Şayet Regal marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Regal Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

 

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Regal Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için randevu verecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey Regal marka cihazınızı Regal Servisine yaptırmaya karar vermek.

 

Regal Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

 

Regal Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve güvenilir teknik servisiniz vizyonu ile hareketle müşterilerine İzmir Regal Servisi olarak hizmet etmektedir.

 

Regal Servisini nasıl çağırabilirim?

0232 442 00 77 numaralı Regal Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Regal Buzdolabı Servisi, Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Regal Teknik Servis