İzmir Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servisi​ 0232 442 0 222

 

İzmir'de Regal teknik servis hizmetini web sitemiz üzerinden sizlere ulaştırıyoruz.

Kalite ve güven esasına dayanan hizmet anlayışımızı hesaplı çözümler ile İzmir Bölgesinde hemen hemen her ilçeye Regal teknik servis hizmeti veriyoruz.

Regal çamaşır makinanız mı bozuldu? Regal çamaşır makinanız su mu almıyor? Ya da su ısıtmıyor? Regal çamaşır makinanızda çamaşırlarınız mı kaldı? Regal marka çamaşır makinanız sıkma mı yapmıyor? Buna benzer sorunları İzmir bölgesinde Regal gezici teknik servis ekiplerimize direk iletiyoruz ve bir kaç saat içinde evinizdeki Regal çamaşır makinanızı tamir ediyoruz. Üstelik gözünüzün önünde! Regal Teknik servis ekibimiz Regal marka çamaşır makinelerinin tüm yedek parçalarını Regal gezici servis arabasında stok tutarak çalışır. Yani sizlere daha hızlı Regal teknik servis hizmeti vermek öncelikli hedefimiz.

Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.


Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis Çağrı Merkezi telefon numaramız: 0232 442 0 222

 

Ayrıca, Regal Buzdolabı Servisi, Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Ankastre Servisi içinde yukarıdaki çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Regal Servis

İzmir Regal servisi olarak müşterilerimizin Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı şikayetlerini gün içinde gezici ekiplerimizin hızlı müdahalesiyle çözüyoruz. Bu şikayetleri genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Şimdilik çamaşır makinası ile ilgili olanları yazıyoruz. Eğer aşağıdakine benzer problemler ile karşılaşıyorsanız; korkmanız gereken bir şey yok. Çünkü uzman ekiplerimiz bu problemleri çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz mevcut. Regal İzmir servisi çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Yerinde hizmet vererek gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ve Durumları

  1. Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Çamaşır makinesi çalışmıyor