Menemen Arçelik Teknik Servis - 0232 442 0 222

Menemen Arçelik teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize yerinde ve hesaplı hizmet vermek önceliğimizdir. Bunun bir göstergesi olarak tamir ettiğimiz Arçelik marka çamaşır makinesi, Arçelik buzdolabı, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik klima ve diğer Arçelik marka ev ürünlerinize 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Gezici ekiplerimiz Menemen bölgesine aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Teknik servise ihtiyacı olan Arçelik çamaşır makinenizi, Arçelik bulaşık makinenizi ve Arçelik buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Böylelikle uzman ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, günlerce beklemek yerine bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. 

Menemen Arçelik Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0232 442 0 222.

 

Arçelik İzmir MenemenTeknik Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimiz.

İzmir Menemen Arçelik Teknik Servis

İzmir Arçelik servisi olarak müşterilerimizin Arçelik Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı şikayetlerini gün içinde gezici ekiplerimizin hızlı müdahalesiyle çözüyoruz. Bu şikayetleri genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Şimdilik çamaşır makinası ile ilgili olanları yazıyoruz. Eğer aşağıdakine benzer problemler ile karşılaşıyorsanız; korkmanız gereken bir şey yok. Çünkü uzman ekiplerimiz bu problemleri çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Bunun bir kanıtı olarak cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz mevcut. Arçelik İzmir servisi çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Arayın gelip yerinde, gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ve Durumları

  1. Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Çamaşır makinesi çalışmıyor