izmir klima bakım servis tamir hizmetleri

İzmir Klima Servisi

0232 442 0 222

Markası her ne olursa olsun bütün klimalar bizim için aynı. Uzmanız! Klimanız ile yaşadığınız ısıtma ve soğutma problemlerini bir telefon ile çözmeye ne dersiniz? 

Teknik servis verdiğimiz markalarlardan bazıları Arçelik klima, Beko klima, Regal klima montaj ve demontajı, Altus klima tamiri, Toshiba klima, Mitsubishi klima, Panasonic klima servisi, Midea, Samsung klima, Fujitsu, LG olup, bunlarla sınırlı kalmıyoruz. Tüm marka ve modelleri yerinde, ekonomik, hızlı ve 1 yıl parça / işçilik garantisiyle çözüyoruz.

 

Klima bakımında kampanya yaptık. 50 TL

Klimanızı temizleyip, bakımını yapıyoruz ve sizi önümüzdeki mevsimde serinletecek klimanızı 1 yıl boyunca sizlere sorun çıkarmayacağı şekilde bakım yapıyoruz. Tüm bu işlemleri 50 TL lik klima bakımı kampanyası ile yapıyoruz.

 

Yaz ayları gelmek üzere malum İzmir'in sıcakları yine kavuracak. Emektar klimanız kış ayında belki sizleri ısıtmak için çaba harcadı ama yaza hazır mı? Arayın gelip kontrolünü ve bakımını yapalım. Sorunsuz bir yaz mevsimi geçirin. İzmir'in sıcakları kavurur! Klima soğutmuyorsa, çözümü basit 0232 442 0 222 nolu klima bakım merkezi çare!

 

Klima montaj ve demontaj işlemlerini de yapıyoruz

Arçelik klimalarınızın veya markası her ne olursa olsun ev tipi klimalarınızın montaj ve demontaj işlemlerini yapıyoruz. Lütfen çağrı merkezimi arayarak fiyat isteyiniz.

Hangi İlçelere hizmet veriyoruz?

Tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Bunları sıralamak gerekirse:

 

Buca ve semtlerine klima bakım ve tamir hizmeti. 

Karşıyaka klima servisi

Bornova klima çözüm merkezi

Karabağlar klima teknik servisi

Güzelyalı, Hatay klima bakım ve temizlik hizmetleri. 

 

İzmir'in Buca, Hatay, Karbağlar, Bornova, Karşıyaka, Menemen, Çiğli, Aliağa, Güzelyalı, Karabağlar ve diğer tüm semtlerinde günün hemen hemen her saati uzman bir arkadaşımız ilçelere teknik servis vermektedir. Eğer size yakın bir mesafedeyse, hemen yönlendiriyoruz ve klimanızı tamir ediyoruz.