Karşıyaka Regal Teknik Servisi - 0232 442 0 222

İzmir Karşıyaka Regal teknik servisi olarak müşterilerimize yerinde, hesaplı ve 1 yıl parça garantili hizmet vermek şirket vizyonumuzdur. Bunun bir göstergesi olarak tamir ettiğimiz Regal marka çamaşır makinesi, Regal buzdolabı, Regal bulaşık makinesi, Regal klima ve diğer Regal marka ev ürünlerinize 1 yıl işçilik garantisi de vermekteyiz. Regal gezici teknik ekiplerimiz Karşıyaka bölgesine aynı gün içinde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Regal teknik servise ihtiyacı olan Regal çamaşır makinenizi, Regal bulaşık makinenizi ve Regal buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Böylelikle uzman Regal teknik ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, günlerce beklemek yerine bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. Regal marka ürünlere ait parça stoğunu telefonda yaptığımız arıza tespitine istinaden gezici teknik ekiplerimiz ile gönderiyoruz. Karşıyaka Regal Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0232 442 0 222.

 

Regal İzmir Karşıyaka Teknik Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimiz.

İzmir Karşıyaka Regal Teknik Servis

İzmir Regal bölge merkez servis olarak müşterilerimizin Regal bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı ürünleri ile yaşadıkları sorunları ve şikayetleri gün içinde gezici ekiplerimizin hızlı müdahalesiyle çözüyoruz. Bu şikayetleri genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Şimdilik çamaşır makinası ile ilgili olanları yazıyoruz. Eğer aşağıdakine benzer problemler ile karşılaşıyorsanız; korkmanız gereken bir şey yok! Çünkü uzman ekiplerimiz bu sorunları İzmir vestel çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Bunun bir kanıtı olarak cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz mevcut.

Regal İzmir servisi çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Arayın gelip yerinde, gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ve Durumları

  1. Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Çamaşır makinesi çalışmıyor