Karşıyaka Beko Teknik Servisi - 0232 442 0 222

İzmir Karşıyaka Beko teknik servisi olarak değerli müşterilerimize yerinde, hesaplı ve 1 yıl parça garantili hizmet vermek şirket vizyonumuzdur. Bunun bir göstergesi olarak tamir ettiğimiz Beko marka çamaşır makinesi, Beko buzdolabı, Beko bulaşık makinesi, Beko klima ve diğer Beko marka ev ürünlerinize 1 yıl işçilik garantisi de vermekteyiz. Beko gezici teknik ekiplerimiz Karşıyaka bölgesine aynı gün içinde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Beko teknik servise ihtiyacı olan Beko çamaşır makinenizi, Beko bulaşık makinenizi ve Beko buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Böylelikle uzman Beko teknik ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, günlerce beklemek yerine bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. Beko marka ürünlere ait parça stoğunu telefonda yaptığımız arıza tespitine istinaden gezici teknik ekiplerimiz ile gönderiyoruz. KarşıyakaBeko Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0232 442 0 222.

 

Beko İzmir Karşıyaka Teknik Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimiz.

İzmir Karşıyaka Beko Teknik Servis