Karabağlar Arçelik Servisi - 0232 442 0 222

Karabağlar Arçelik servisi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı benzeri cihazlarınızda karşılaştığınız günlük kronik problemleri veya çalışmasını engelleyen daha büyük problemleri ki bunlar kullanıcı kaynaklı oluşan sorunlar olabilir. Bu tarz sorunların çözümünü tek bir telefon numarası yardımıyla çözüyoruz. Sizlere ekonomik çözümleri sağlamak öncelikli misyonumuzdur. Bunun bir anlatımı olarak hizmet verdiğimiz her ev için hizmet verdiğimiz Arçelik marka çamaşır makinesi, Arçelik buzdolabı, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik klima ve diğer Arçelik marka ev ürünlerinize 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Yani bugün bozulan cihazınızın 365 gün boyunca sistemimizde 365 gün boyunca saklıyoruz ve bir sonraki aramanızda aynı problemi ücretsiz çözüyoruz. Teknik ekiplerimiz Karabağlar ilçesi ve Karabağlar bölgesinde gün içinde hizmet verebilen ve kaliteli hizmet anlayışını ekonomik yollarla sizlerle buluşturmaya çalışır.

Teknik servise ihtiyacı olan Arçelik çamaşır makinenizi, Arçelik bulaşık makinenizi ve Arçelik buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir edip, böylelikle uzman teknik ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, bir kaç saat içinde çözüme kavuşuyorsunuz. Günlerce servisten makinenizin gelmesini beklemek yerine bir kaç saat içinde hesaplı sonuç alıyorsunuz. 

Karabağlar Arçelik Servisi Çağrı merkezi telefon numaramız: 0232 442 0 222.

 

Telefonda hasar tespiti yapıp, hasarın nereden kaynaklandığını size bildirmemiz ücretsiz. Evinizde hasarı gidermek ise çok uygun fiyata. Hemen arayın!

İzmir Karabağlar Arçelik Teknik Servis

Sizlerden gelen ürün ile alakalı şikayetleri genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Eğer sizinde çamaşır makinenizde benzer problemler var ise; çözüm için buradayız. Çünkü uzman ekiplerimiz bu problemleri çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Bu hedefimizi tutturabilmek için cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz sizlerden telefon bekliyor. Arçelik İzmir servisi çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Arayın gelip yerinde, gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Çamaşır Makinesi Arıza Kodları

  1. Arçelik Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Beko Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Arçelik Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Altus Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Arçelik Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Diğer markalardan herhangi biri Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Beko Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Beko Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Tüm marka çamaşır makinesi çalışmıyor