Çiğli Arçelik Teknik Servis - 0232 442 0 222

İzmir Çiğli ilçemizin değerli müşterilerine sesleniyoruz. Çiğli Arçelik teknik servisi kaliteyi hesaplı çözümler ile ayaklarınıza getiriyor. Kaliteli çözümleri vizyon edindiğimiz Beyaz eşya servisinde Çiğli'de hizmet veriyoruz. Arçelik marka tüm beyaz eşya ürünlerinizde onarımı yapıp üzerine de 1 yıl parça garantisi vermekteyiz, garanti dışı kalmış cihazınız için sunduğumuz bu çözüm sizleri memnun etmek için tasarlandı. Gezici ekiplerimiz Çiğli bölgesine istediğiniz saat ve gün hizmet vermektedir. Yalnızca Arçelik'e çalışmıyoruz, Beko ve Altus içinde uzman ekiplerimiz servise ihtiyaç duyduğunuz her an kapınızda!

Teknik servise ihtiyacı olan Arçelik çamaşır makinenizi, Arçelik bulaşık makinenizi ve Arçelik buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir edip, böylelikle uzman ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görmenizi sağlayıp, sizleri günlerce çile çekmekten kurtarıyoruz. Bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. 

Çiğli Arçelik Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0232 442 0 222

 

Arçelik İzmir Çiğli Teknik Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimiz.

İzmir Çiğli Arçelik Teknik Servis

İzmir Arçelik servisi müşterilerinin kullandığı ve arıza yapmış Arçelik Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı şikayetlerini gün içinde gezici ekiplerimizin hızlı müdahalesiyle çözüyor. Sizlerden aldığımız cihaz şikayetlerini genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Çamaşır makinası ile ilgili olanları aşağıda belirttik. Eğer benzer problemler ile karşılaşıyorsanız; korkmanız gereken bir şey yok. Çünkü uzman ekiplerimiz bu problemleri çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Bunun bir kanıtı olarak cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz mevcut. Arçelik İzmir servisi çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Arayın gelip yerinde, gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ve Durumları

  1. Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Çamaşır makinesi çalışmıyor