Bornova Regal Teknik Servisi - 0232 442 0 222

İzmir Bornova Regal teknik servisi olarak müşterilerimize yerinde, hesaplı ve 1 yıl parça garantili hizmet vermek şirket vizyonumuzdur. Bunun bir göstergesi olarak tamir ettiğimiz Regal marka çamaşır makinesi, Regal buzdolabı, Regal bulaşık makinesi, Regal klima ve diğer Regal marka ev ürünlerinize 1 yıl işçilik garantisi de vermekteyiz. Regal gezici teknik ekiplerimiz Bornova bölgesine aynı gün içinde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Regal teknik servise ihtiyacı olan Regal çamaşır makinenizi, Regal bulaşık makinenizi ve Regal buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Böylelikle uzman Regal teknik ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, günlerce beklemek yerine bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. Regal marka ürünlere ait parça stoğunu telefonda yaptığımız arıza tespitine istinaden gezici teknik ekiplerimiz ile gönderiyoruz. Bornova Regal Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0232 442 0 222.

 

Regal İzmir BornovaTeknik Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimiz.

İzmir Bornova Regal Teknik Servis