Bornova Beko Teknik Servisi - 0232 442 0 222

İzmir Bornova Beko teknik servisi olarak değerli müşterilerimize yerinde, hesaplı ve 1 yıl parça garantili hizmet vermek şirket vizyonumuzdur. Bunun bir göstergesi olarak tamir ettiğimiz Beko marka çamaşır makinesi, Beko buzdolabı, Beko bulaşık makinesi, Beko klima ve diğer Beko marka ev ürünlerinize 1 yıl işçilik garantisi de vermekteyiz. Beko gezici teknik ekiplerimiz Bornovabölgesine aynı gün içinde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Beko teknik servise ihtiyacı olan Beko çamaşır makinenizi, Beko bulaşık makinenizi ve Beko buzdolabınızı sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Böylelikle uzman Beko teknik ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, günlerce beklemek yerine bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. Beko marka ürünlere ait parça stoğunu telefonda yaptığımız arıza tespitine istinaden gezici teknik ekiplerimiz ile gönderiyoruz. Bornova Beko Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0232 442 0 222.

 

Beko İzmir Bornova Teknik Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimiz.

İzmir Bornova Beko Teknik Servis

İzmir Beko bölge merkez servis olarak müşterilerimizin Beko bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı ürünleri ile yaşadıkları sorunları ve şikayetleri gün içinde gezici ekiplerimizin hızlı müdahalesiyle çözüyoruz. Bu şikayetleri genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Şimdilik çamaşır makinası ile ilgili olanları yazıyoruz. Eğer aşağıdakine benzer problemler ile karşılaşıyorsanız; korkmanız gereken bir şey yok! Çünkü uzman ekiplerimiz bu sorunları İzmir Beko çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Bunun bir kanıtı olarak cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz mevcut.

Beko servisi şikayet ve çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Arayın gelip yerinde, gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Beko Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ve Durumları

  1. Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Çamaşır makinesi çalışmıyor