İzmir Beko Teknik Servis

Çağrı Merkezi 

0232 442 0 222

 

 

Bozulan veya tekrar programlanması gereken Beko bulaşık makinesi, Beko çamaşır makinesi, Beko buzdolabı ve diğer Beko küçük ev aletlerini evinize gelip yerinde gözünüzün önünde tamir ediyoruz.

Böylece günlerce makinenizin tamirden gelmesini beklemenize gerek kalmıyor.

Yapmanız gereken aşağıdaki Beko çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Beko cihazınızı bir kaç saat içinde İzmir Beko teknik servisi olarak tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. İzmir Beko Teknik Servisi olarak İzmir'in başta Bornova, Karşıyaka, Buca, Karabağlar, Menemen, Gaziemir ilçelerine bir kaç saat içinde hizmet verebiliyoruz. İzmir'in tüm ilçelerine gün içinde teknik servis veriyoruz.

Üstelik piyasadaki en ucuz Beko çamaşır makinesi tamirini, Beko bulaşık makinesi tamiri, Beko buzdolabı ve Beko duvar tipi klima tamirini biz yapıyoruz.

Beko Çağrı Merkezimizi arayın memnuniyetle ilgilenelim. 

 

 

 

İzmir'in Alsancak, Balçova, Basmane, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Bostanlı, Buca, Çankaya, Çeşme, Çiğli, Evka, Gaziemir, Güzelyalı, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Kordo, Menderes, Pınarbaşı, Şirinyer, Yeşilyurt, Narlıdere, Güzelbahçe, Urla, Oyak Sitesi, Hatay,Seferihisar, Bozyaka, Atakent, Mavişehir, Göztepe, Üçyol, Esentepe, Teleferik, Narbel, Poligon, Girne, Alaybey, Şemikler, Yamanlar, Mithatpaşa, Manavkuyu, Yeşilova gibi semtlerine gün içinde hizmet veriyoruz.

İzmir Beko Merkez Teknik Servisi