İzmir Arçelik Servisi

Çağrı Merkezi (7 Gün 24 saat)

0232 442 0 222

 

 

Bölge Çağrı merkezimiz 0232 442 0 222 ile Arçelik marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinin istediğiniz veya müsait olduğunuz zaman tamirini yapıyoruz. Piyasadaki en hızlı ve uygun fiyata servisi bizler veriyoruz. Ekibimize ulaşmak için, arıza kaydı açmak için lütfen yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından bizlere ulaşınız. Bozulan Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik buzdolabı ve diğer Arçelik ev aletlerini gözünüzün önünde tamir ediyoruz.

Böylece günlerce makinenizin tamirden gelmesini beklemiyorsunuz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet veriyoruz. Çağrı merkezimizi arayıp randevu almanız gerekmektedir.

 

 

Gün içinde tamir ediyoruz

Servis gerektiren Arçelik cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. İzmir Arçelik Servisi olarak İzmirin başta Bornova, Karşıyaka, Buca, Karabağlar, Menemen, Gaziemir ilçelerine bir kaç saat içinde hizmet verebiliyoruz. İzmir'in tüm ilçelerine gün içinde hizmet veriyoruz. 

Üstelik piyasadaki en ucuz Arçelik çamaşır makinesi tamirini, Arçelik bulaşık makinesi tamiri, Arçelik buzdolabı ve Arçelik klima tamirini biz yapıyoruz.

Arçelik İzmir servisi çağrı merkezimizi arayın memnuniyetle ilgilenelim. 

İzmir Arçelik Teknik Servisi

İzmir'in Alsancak, Balçova, Basmane, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Bostanlı, Buca, Çankaya, Çiğli, Evka, Gaziemir, Güzelyalı, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Kordo, Menderes, Pınarbaşı, Şirinyer, Yeşilyurt, Narlıdere, Güzelbahçe, Urla, Oyak Sitesi, Hatay,Seferihisar, Bozyaka, Atakent, Mavişehir, Göztepe, Üçyol, Esentepe, Teleferik, Narbel, Poligon, Girne, Alaybey, Şemikler, Yamanlar, Mithatpaşa, Manavkuyu, Yeşilova gibi semtlerine gün içinde hizmet verebiliyoruz.