İzmir Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi​ 0232 442 0 222

 

İzmir'de Arçelik teknik servis hizmetini web sitemiz üzerinden sizlere ulaştırıyoruz. 

Kalite ve güven esasına dayanan hizmet anlayışımızı hesaplı çözümler ile İzmir Bölgesinde hemen hemen her ilçeye Arçelik teknik servis hizmeti veriyoruz.

Arçelik çamaşır makinanız mı bozuldu? Arçelik Çamaşır makinanız su mu almıyor? Ya da su ısıtmıyor? Arçelik Çamaşır makinanızda çamaşırlarınız mı kaldı? Arçelik marka çamaşır makinanız sıkma mı yapmıyor? Buna benzer sorunları İzmir bölgesinde Arçelik gezici teknik servis ekiplerimize direk iletiyoruz ve bir kaç saat içinde evinizdeki Arçelik çamaşır makinanızı tamir ediyoruz. Üstelik gözünüzün önünde! Arçelik Teknik servis ekibimiz Arçelik marka çamaşır makinelerinin tüm yedek parçalarını Arçelik gezici servis arabasında stok tutarak çalışır. Yani sizlere daha hızlı Arçelik teknik servis hizmeti vermek öncelikli hedefimiz.

Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.


Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servis Çağrı Merkezi telefon numaramız: 0232 442 0 222

 

Ayrıca, Arçelik Buzdolabı Servisi, Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik Ankastre Servisi içinde yukarıdaki çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Arçelik Servisini nasıl çağırabilirim? 0232 442 0 222 numaralı İzmir Arçelik Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

İzmir Karabağlar, Buca, Bornova, Çiğli ve Menemen Arçelik servisi olarak Arçelik gezici ekiplerimiz ile gün içinde Arçelik markasına ait tüm çamaşır makinası modellerinde yaşadığınız sorunları çözüyoruz.

 

Arçelik Çamaşır makineniz mi bozuldu? Teknik servis ekibimize ulaşmak için 0232 442 0 222 numaralı telefondan bize ulaşın!

İzmir Arçelik Teknik Servis