İzmir Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 0232 442 0 222

 

İzmir'de Arçelik teknik servis hizmetini web sitemiz üzerinden sizlere ulaştırıyoruz. 

Kalite ve güven esasına dayanan hizmet anlayışımızı hesaplı çözümler ile İzmir Bölgesinde hemen hemen her ilçeye Arçelik teknik servis hizmeti veriyoruz.

Arçelik bulaşık makineniz mi bozuldu? Arçelik bulaşık makinanız su mu almıyor? Ya da su ısıtmıyor? Arçelik bulaşık makinanızda bulaşıklarınız mı kaldı? Ya da kirli su gitmiyor? Arçelik marka bulaşık makinanız iyi yıkamıyor mu? Buna benzer sorunları İzmir bölgesinde Arçelik gezici teknik servis ekiplerimize direk iletiyoruz ve bir kaç saat içinde evinizdeki Arçelik bulaşık makinanızı tamir ediyoruz. Üstelik gözünüzün önünde! Arçelik Teknik servis ekibimiz Arçelik marka bulaşık makinelerinin tüm yedek parçalarını Arçelik gezici servis arabasında stok tutarak çalışır. Yani sizlere daha hızlı Arçelik teknik servis hizmeti vermek öncelikli hedefimiz.

Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.


Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servis Çağrı Merkezi telefon numaramız: 0232 442 0 222

 

Ayrıca, Arçelik Buzdolabı Servisi, Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik Ankastre Servisi içinde yukarıdaki çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Arçelik Servisini nasıl çağırabilirim? 0232 442 0 222 numaralı İzmir Arçelik Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

İzmir Karabağlar, Buca, Bornova, Çiğli ve Menemen Arçelik servisi olarak Arçelik gezici ekiplerimiz ile gün içinde Arçelik markasına ait tüm bulaşık makinesi modellerinde yaşadığınız sorunları çözüyoruz.

 

Teknik servis ekibimize ulaşmak için 0232 442 0 222 numaralı telefondan bize ulaşın!

İzmir Arçelik Teknik Servis

İzmir Arçelik servisi olarak müşterilerimizin Arçelik Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı şikayetlerini gün içinde gezici ekiplerimizin hızlı müdahalesiyle çözüyoruz. Bu şikayetleri genel olarak aşağıdaki gibi 10 maddede toparladık. Şimdilik çamaşır makinası ile ilgili olanları yazıyoruz. Eğer aşağıdakine benzer problemler ile karşılaşıyorsanız; korkmanız gereken bir şey yok. Çünkü uzman ekiplerimiz bu problemleri çağrı merkezini aramanızın ardından 2 saat içinde çözmeyi hedefliyorlar. Bunun bir kanıtı olarak cumartesi ve pazar günleri de mesai yapan ekiplerimiz mevcut. Arçelik İzmir servisi çağrı merkezi telefon numarası 0232 442 0 222. Arayın gelip yerinde, gözünüzün önünde arıza tespiti yapıp, teknik ekibimizin stok ile dolaşmasının avantajı olarak bir kaç saat içinde arızayı giderelim. 

 

Çamaşır Makinesi Arıza Kodları ve Durumları

  1. Çamaşır makinesi sıkma yapmadı

  2. Çamaşır makinesi su almıyor

  3. Çamaşır makinesi sürekli yıkama yapıyor

  4. Çamaşır makinesi titreşim yapıyor

  5. Çamaşır makinesinin kapağı açılmıyor

  6. Program başladıktan bir süre sonra makine durdu

  7. Çamaşır makinesi kirli suyu tahliye etmiyor

  8. Çamaşır makinesi programı almıyor

  9. Çamaşır makinesi iyi yıkama yapmıyor

  10. Çamaşır makinesi çalışmıyor